Szanowni przedsiębiorcy!

 

Już po raz dziewiętnasty nasi partnerzy z Business Centre Club wspólnie z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową organizują konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. W tym roku Ogólnopolska Federacja MŚP wraz ze swoimi członkami i organizacjami partnerskimi otrzymała oficjalne zaproszenie do udziału w tym konkursie z prośbą o przekazanie tej informacji naszym członkom i partnerom oraz o zachęcenie Was do wypełniania ankiet konkursowych.

Przyznacie, że przedsiębiorcy nie mają wielu okazji do oceny urzędów skarbowych, którym podlegają. Celem tej cyklicznej akcji, która pozwoli na wyłonienie najlepszych urzędów skarbowych w Polsce, jest zapewnienie nam przedsiębiorcom najwyższych standardów obsługi oraz budowa przyjaznej atmosfery między przedsiębiorcami i aparatem skarbowym, do czego przyczyniły się już poprzednie edycje konkursu.

 

Ankiety będą zbierane elektronicznie do 21 grudnia br. i są anonimowe a ich wypełnienie zajmie mniej niż 10 minut. Link do ankiety to https://uspp.webankieta.pl/

 

Uroczyste wręczenie dyplomów najlepiej ocenianym Urzędom Skarbowym w kraju przewidziane jest w połowie lutego 2022 roku w Warszawie. Również na luty zaplanowano finały regionalne konkursu.

 

Zaproszenie otrzymaliśmy od Pana Krzysztofa T. Borkowskiego – Wiceprezesa Business Centre Club oraz Kanclerza Loży Łódzkiej BCC.