Bezpłatne szkolenie online dla przedsiębiorców

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla przedsiębiorców z zakresu zamówień publicznych dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce. Organizatorami wydarzenia są: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Szkolenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców (właścicieli i menadżerów firm zarejestrowanych w Polsce) oraz przedstawicieli instytutów naukowych i uczelni wyższych prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa wielkopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego i podlaskiego. Podczas wydarzenia przedsiębiorcy zapoznają się z podstawowymi zasadami skutecznego ubiegania się o zamówienia dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce.

Cele szkolenia:
• ułatwienie dużej liczbie przedsiębiorców, szczególnie MŚP działającym na terenie Polski, rozwoju działalności w oparciu o dostawy towarów i usług dla rządu USA;
• uzyskanie informacji na temat najczęstszych kategorii towarów i usług zamawianych przez amerykańskie bazy wojskowe;
• wyjaśnienie procedury amerykańskiego systemu zamówień publicznych na podstawie przewodnika powstałego na zamówienie MRPiT „Zostań dostawcą wojsk amerykańskich stacjonujących w Polsce” firmy Poland-U.S. Operations.

Szkolenie odbędzie się online 18 czerwca w godz. 10:00-13:00 na platformie Zoom.

Rejestracja możliwa pod poniższym łączem: iw.org.pl/5781-2/

Zgłoszenia należy nadsyłać do 15 czerwca.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji odnośnie szkolenia oraz rejestracji znajdą Państwo na stronie:
https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/bezplatne-szkolenie-z-zakresu-zamowien-publicznych-dla-armii-amerykanskiej-stacjonujacej-w-polsce