Federacja we współpracy z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Łodzi

Ogólnopolska Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw podjęła współpracę z Państwową Inspekcją Pracy – Okręgowym Inspektoratem Pracy w Łodzi.

Współpraca pomiędzy organizacjami koncentrować się będzie wokół organizacji szkoleń dla członków Federacji i zrzeszonych w niej przedsiębiorców, które dotyczyć będą najistotniejszych kwestii związanych z prowadzeniem działalności w sektorze MŚP oraz uruchomienia dedykowanego dla członków Federacji numeru telefonu, pod którym będą oni mogli otrzymać bezpłatne porady prawne. Infolinia Inspektoratu Pracy będzie czynna dla członków raz w tygodniu – o dokładnych dniach i godzinach działania infolinii poinformujemy wkrótce.

W sprawie szkoleń prowadzonych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi trwają obecnie konsultacje, mające na celu dobór odpowiednich tematów, które będą najlepiej odpowiadały na bieżące potrzeby przedsiębiorców sektora MŚP. Podejmowane tematy będą dotyczyły spraw, które budzą najwięcej wątpliwości wśród przedsiębiorców i wymagają specjalistycznej wiedzy, jak: prawo pracy, BHP czy obowiązki pracodawcy w związku z wypadkiem przy pracy, prewencja wypadkowa i wiele innych kwestii. Członkowie Federacji mogą zgłaszać swoje sugestie wysyłając propozycje na adres mailowy: biuro@federacjamsp.eu oraz pod numerem telefonu: Tel: 500068993690183423