Walczymy o stworzenie mobilnego punktu szczepień w Centrum Ptak w Rzgowie

Ogólnopolska Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaangażowała się w kolejną inicjatywę – stworzenie mobilnego punktu szczepień w Centrum Ptak w Rzgowie, które jest największym w Europie Środkowej odzieżowym centrum hurtowym. 

Centrum Hurtowe Ptak od lat stanowi najpopularniejsze w Polsce miejsce zaopatrzenia sklepów i butików odzieżowych. Działalność prowadzi tam na ten moment ponad 2000 producentów i importerów, a rocznie hurtownię odwiedza ponad 9 milionów klientów z całej Polski i zagranicy. Zatrudnieni w centrum przedsiębiorcy – głównie sektora MŚP, jak i władze Centrum Hurtowego Ptak zgłosiły się do Federacji o pomoc i wsparcie w realizacji tego pomysłu. Federacja, na czele z Prezesem Zarządu – Tomaszem Szypułą, podjęła konkretne działania mające na celu wprowadzenie w życie przedstawionej inicjatywy. 

Jak podkreśla Prezes Zarządu – Trwają zaawansowane rozmowy z władzami, by jak najszybciej doprowadzić do realizacji tego pomysłu. To bardzo ważne by w tak kluczowym miejscu dla sektora odzieżowego, a co za tym idzie dla polskiej gospodarki, powstał punkt szczepień, z którego mogliby korzystać zarówno hurtownicy, jak i klienci. Dodatkowo ogrom przestrzeni jaką dysponuje Miasto Mody Ptak pozwala na stworzenie punktu w pełni bezpiecznego, a przede wszystkim wydajnego.