Dynamika zmian, którą obserwujemy w obszarze technologicznym, zmusza obecny rynek pracy do wprowadzania nowych rozwiązań. Na czym oprzeć strategię rozwoju, by nie pozostać w tyle? O tym porozmawiamy podczas zbliżającej się konferencji, organizowanej przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. 

Uczestnicy konferencji przyjrzą się nowym technologiom nie tylko z punktu widzenia właściciela firmy, ale też jej menedżera oraz pracownika. 

Aby pomóc pracownikom, podjęta zostanie próba odpowiedzi na pytania: jak nowe technologie kształtują rynek pracy, w jaki sposób wpływają one na zmianę oczekiwań pracodawców w stosunku do pracownika, oraz jakie kompetencje powinien posiadać pracownik przyszłości. Menedżerom wskazane zostaną metody ułatwiające pozyskiwanie pracowników o deficytowych zawodach i z branży IT (STEAM i P-TECH), a także sposoby, które pomogą wdrożyć w firmie nowe technologie. Zwrócona zostanie również szczególna uwaga na kompetencje cenione przez właścicieli firm i konieczne do skutecznego zarządzania zespołami. 

W konferencji wezmą udział posiadający wieloletnie doświadczenie eksperci z zakresu nowych technologii, biznesu i HR, m.in. z Enky Consulting oraz IBM Poland. Ponadto głos zabiorą: Regionalni Liderzy ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji z Instytutu Badań Edukacyjnych, specjaliści rynku pracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz HR Biznes Partnerzy MARR SA.  

Konferencja online odbędzie się 7 października 2021 r. w godz. 10:00 – 13:25 za pośrednictwem platformy Zoom, i zostanie podzielona na dwa bloki tematyczne: I blok – dla pracowników, II blok – dla menedżerów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji pod adresem: https://www.marr.pl/edulab/ (po dokonanej rejestracji uczestnicy konferencji otrzymają link i hasło do spotkania). 

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Zapraszamy do odwiedzenia strony: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego: MARR.